location

ClickLease

profesjonalna obsługa leasingowa, wynajem długoterminowy i kredyty samochodowe

1241

Podpisanych umów leasingu

61

Złożonych wniosków w tym tygodniu

91

Zakupionych samochodów w ostatnim kwartale

Nazywam się Dariusz Kasprzyk.

Jestem brokerem finansowym. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dla naszych klientów finansowania poprzez leasing. Zajmujemy się również kredytami samochodowymi, gotówkowymi oraz pożyczkami. W zakresie naszej działalności znajduje się również faktoring.

Od 28 lat prowadzę własną firmę. Od początku działalności do dnia dzisiejszego, zajmuję się kontaktami bezpośrednimi i obsługą klientów indywidualnych oraz biznesowych, mając zawsze za cel główny zadowolenie moich klientów poprzez dostarczanie produktu najwyższej jakości oraz zapewnienie obsługi na najwyższym poziomie.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta oraz zarządzaniu firmą pozwala mi stwierdzić i zagwarantować, iż dobro i interesy Klienta zawsze w naszej pracy będą się znajdowały na pierwszym miejscu.

Moim Klientom gwarantuję:

  • Profesjonalne, rzetelne i skuteczne działanie w imieniu i na rzecz klienta,
  • Oszczędność czasu klienta poprzez kompleksowo świadczone usługi oraz załatwianie wszystkich formalności od A do Z,
  • Najkorzystniejsze i najniżej oprocentowane oferty leasingowe i kredytowe dostępne na rynku,
  • Obsługę klienta poprzez stały kontakt, wsparcie i pomoc na każdym etapie procesu,
  • Bezpieczeństwo w kontaktach z nami – poprzez zachowanie pełnej dyskrecji oraz poufności informacji, przestrzeganie tajemnicy bankowej oraz ochrony danych osobowych,
  • Satysfakcję i zadowolenie z doboru rozwiązań odpowiadających oczekiwaniom klienta.

Czuję się zaszczycony i jestem dumny z zaufania jakim darzą nas nasi klienci, dlatego niezmiennie na pierwszym miejscu stawiamy interesy i dobro Klienta oraz przykładamy najwyższą uwagę do działania zgodnego z etyką zawodu brokera finansowego.

Zapraszam do współpracy z nami.

Co nas wyróżnia?

Hurtownia leasingu, a wielkość ma znaczenie!

ClickLease to grupa doświadczonych, niezależnych brokerów, zajmujących się finansowaniem poprzez leasing, wynajem długoterminowy, kredyt lub pożyczkę. Mamy wynegocjowane  najkorzystniejsze warunki finansowania.

Kompleksowa obsługa w zakresie zawierania umów leasingu.

Nie trać czasu na formalności! Zajmij się swoim biznesem, a my zajmiemy się kompleksową obsługą. Jesteśmy w stałym kontakcie od momentu pierwszej wizyty i pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.

Codzienna aktualizacja i bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku.

Nie trać czasu na porównywanie ofert w bankach! Dzięki innowacyjnemu systemowi, aktualizowane są one dla nas codziennie, dzięki czemu masz pewność, że zaoferujemy Tobie tą najkorzystniejszą. Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o niej pierwsi.

Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków.

Masz pewność, że złożymy wniosek prawidłowo! Znamy kryteria jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosku, dlatego potrafimy dobierać oferty tak aby sfinansować najbardziej nietypowe przedmioty lub w nietypowych sytuacjach biznesowych.

Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty –

Doradzimy rzetelnie i profesjonalnie! Mamy świadomość jak ważny jest dobór finansowania pod względem korzyści podatkowych i rachunkowych. Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu w Polsce. Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami leasingowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków leasingu na rynku!

Bezpieczeństwo transakcji.

Doświadczeni i przeszkoleni doradcy leasingowi na terenie całej Polski.

Nasi doradcy są mobilni, szanują czas klientów i dojadą w dowolne miejsce w Polsce.

    Zapraszamy do kontaktu